SUCHÁ PEDIKÚRA

04.09.2017 | Domov


SUCHÁ PEDIKÚRA


Suchá pedikúra 
Suchá pedikúra býva svojimi priaznivcami vychvaľovaná najmä preto, že pri nej nedochádza k manipulácii so skalpelom a je teda bezpečnejšie, tiež tu nie je riziko nákazy plesňami, pretože sa nohy nenamáčejí vo vode, ktorá môže prenášať plesne.

Nehrozí riziko jeho rezania, pretože sa používa špeciálna brúska, ktorá jemne brúsi zakalenú kožu. To robí metódu vhodnou pre diabetikov a ľudí trpiacich formou.


Postup suchej pedikúry
Pedikérka nechty najprv vydezinfikuje a potom sa venuje úprave nechtov - skráti a upraví ich tvar i hrúbku a ošetrí prípadné zarastené nechty. Oživí kožnú kožu okolo nich.

Ďalšou etapou je odstránenie stuhnutej kože, slzy a slzy na nohách pomocou vysokorýchlostnej brúsky. Na záver pedikérka celé nohy ošetrí krémom či olejom a dopraje vám krátky relaxačnú masáž chodidiel, záverečná fáza je ošetrenie nechtov Ca komplexom a lakovanie nechtov.

Presný postup sa môže líšiť od salónu salon, ale tieto kroky by mali byť štandardné. Za príplatok si klient môže vychutnať dlhšiu relaxačnú alebo zdravú masáž chodidiel. Obvykle tento postup trvá menej ako hodinu až hodinu a pol v závislosti od stavu klienta.